Program pit FORMAT ułatwia rozliczyć pit 37, pit 36, pit O. To szybkie roczne rozliczenie pit 2013 /pit 2014.Ten program pit wspiera OPP w pozyskiwaniu 1 procent podatku

Bezpłatny program PIT 2013

Czas wypełniania rocznych rozliczeń np. pit36, pit 37, pitO kojarzy się z wypełnianiem wielu formularzy
i męczącymi obliczeniami. Na szczęście obecnie rzadko wypełnia się deklarację ręcznie. Dzięki komputeryzacji wypełnianie druków PIT 2013 jest proste, szybkie i bez stresu. Od kilku lat rośnie grono osób, korzystających z dostępnych na rynku programów, które generują wszystkie pit-y.

Wypełnij pit 36, pit 37, pit O i inne z bezpłatnym programem 2013

Darmowy program pit 2013 to aplikacja, dzięki której, że rozliczenie roczne nie spędza już snu z powiek. Podatnik musi podać tylko podać dane ze swoich dokumentów a program sam wypełni wszystkie pola i zada pomocnicze pytania np. o ulgi. Dodatkowo możemy nie tylko wypełnić roczne rozliczenie, ale także nie musimy stać w kolejkach, by wysłać deklarację. Jeśli wybierzemy pit program, możemy wszystkie dokumenty przesłać przez internet. Nie trzeba, więc wychodzić z domu ani stać w długi kolejkach przy okienku pocztowym. Potrzebny nam tylko komputer, program, który znajdziemy jako dodatek na płytach dołączonych do gazet bądź w internecie oraz dostęp do sieci, jeśli chcemy wysłać e-deklarację. Wszystko jest banalne i proste. Dodatkowo dzięki wypełnianiu deklaracji w programie szybko możemy przekazać 1 procent dla OPP lub na subkonto OPP. Często program sam podpowiada numery KRS Organizacji, zawiera listę wszystkich Organizacji lub pozwala wpisać dowolny numer KRS.